'n Lutske Brabants 
Sunday 23 January 13:00 uur14:00 uur
Sunday 16 January 13:00 uur14:00 uur


Afternoon Tunes 
Thursday 27 January 17:00 uur
Thursday 20 January 17:00 uur


BRO Show 
Saturday 22 January 10:00 uur11:00 uur
Saturday 15 January 10:00 uur11:00 uur


Cabaret 
Sunday 23 January 12:00 uur
Sunday 16 January 12:00 uur


Caribisch Carrousel 
Wednesday 26 January 22:00 uur
Wednesday 19 January 22:00 uur


Crossroads 
Tuesday 25 January 15:00 uur16:00 uur
Tuesday 18 January 15:00 uur16:00 uur


De Wakkere Wekker 
Saturday 22 January 08:00 uur09:00 uur
Saturday 15 January 08:00 uur09:00 uur


Die Hangjeugt 
Thursday 27 January 18:00 uur19:00 uur
Thursday 20 January 18:00 uur19:00 uur


Driekleur 
Friday 28 January 20:00 uur21:00 uur
Friday 21 January 20:00 uur21:00 uur


Een Bakske met ... 
Sunday 23 January 10:00 uur
Sunday 16 January 10:00 uur


Efkus dun Birrekoal / Efkus wa Anders 
Sunday 23 January 11:00 uur
Sunday 16 January 11:00 uur


Gemeenteraadsvergadering 
Friday 28 January 09:00 uur Nieuw programma10:00 uur Nieuw programma11:00 uur Nieuw programma12:00 uur Nieuw programma13:00 uur Nieuw programma
Friday 21 January 09:00 uur10:00 uur11:00 uur12:00 uur13:00 uur


Hollands Lokaal 
Monday 24 January 19:00 uur20:00 uur21:00 uur
Monday 17 January 19:00 uur20:00 uur21:00 uur


Jetzt Geht's Los! 
Sunday 23 January 22:00 uur
Sunday 16 January 22:00 uur


Lokaal 7 Top 25 
Saturday 22 January 16:00 uur17:00 uur
Saturday 15 January 16:00 uur17:00 uur


Muzikale Koffie 
Sunday 23 January 09:00 uur
Sunday 16 January 09:00 uur


Nederpop 
Monday 24 January 22:00 uur23:00 uur
Monday 17 January 22:00 uur23:00 uur


Peer & Geer Show 
Saturday 22 January 20:00 uur21:00 uur
Saturday 15 January 20:00 uur21:00 uur


Rock 'n' Roll Greatest  
Tuesday 25 January 19:00 uur20:00 uur
Tuesday 18 January 19:00 uur20:00 uur


Rock of Ages 
Thursday 27 January 20:00 uur21:00 uur
Thursday 20 January 20:00 uur21:00 uur


Studio BMR 
Saturday 22 January 19:00 uur
Saturday 15 January 19:00 uur


Typisch Rene 
Wednesday 26 January 21:00 uur
Wednesday 19 January 21:00 uur


Weekend Vitamine 
Saturday 22 January 12:00 uur13:00 uur
Saturday 15 January 12:00 uur13:00 uur


Weekend voor de Deur 
Friday 28 January 18:00 uur19:00 uur
Friday 21 January 18:00 uur19:00 uur