Brabants uur / Cabaret 
Sunday 20 June 12:00 uur
Sunday 13 June 12:00 uur


Caribisch Carrousel 
Wednesday 23 June 22:00 uur
Wednesday 16 June 22:00 uur


Crossroads 
Tuesday 22 June 15:00 uur16:00 uur
Tuesday 15 June 15:00 uur16:00 uur


De Franse Slag 
Thursday 17 June 19:00 uur
Thursday 10 June 19:00 uur


De Kettinglijst 
Saturday 19 June 14:00 uur15:00 uur
Saturday 12 June 14:00 uur15:00 uur


De Wakkere Wekker 
Saturday 19 June 08:00 uur09:00 uur
Saturday 12 June 08:00 uur09:00 uur


Die Hangjeugt 
Thursday 17 June 18:00 uur
Thursday 10 June 18:00 uur


Driekleur 
Friday 18 June 20:00 uur21:00 uur
Friday 11 June 20:00 uur21:00 uur


Een Bakske met ... 
Sunday 20 June 10:00 uur
Sunday 13 June 10:00 uur


Efkus dun Birrekoal / Efkus wa Anders 
Sunday 20 June 11:00 uur
Sunday 13 June 11:00 uur


Gemeenteraadsvergadering 
Friday 18 June 09:00 uur10:00 uur11:00 uur12:00 uur13:00 uur
Friday 11 June 09:00 uur10:00 uur11:00 uur12:00 uur13:00 uur


Hollands Lokaal 
Monday 21 June 19:00 uur20:00 uur21:00 uur
Monday 14 June 19:00 uur20:00 uur21:00 uur


Jetzt Gehts Los 
Sunday 20 June 22:00 uur
Sunday 13 June 22:00 uur


Lokaal 7 Luncht 
Saturday 19 June 12:00 uur13:00 uur
Saturday 12 June 12:00 uur13:00 uur


Lokaal 7 Top 25 
Saturday 19 June 16:00 uur17:00 uur
Saturday 12 June 16:00 uur17:00 uur


Muzikale Koffie 
Sunday 20 June 09:00 uur
Sunday 13 June 09:00 uur


Nederpop 
Monday 21 June 22:00 uur23:00 uur
Monday 14 June 22:00 uur23:00 uur


P&P - M&M 
Wednesday 23 June 20:00 uur
Wednesday 16 June 20:00 uur


Peer & Geer Show 
Saturday 19 June 20:00 uur21:00 uur
Saturday 12 June 20:00 uur21:00 uur


Raad waar die Staat 
Saturday 19 June 10:00 uur11:00 uur
Saturday 12 June 10:00 uur11:00 uur


Rock n Roll Greatest  
Tuesday 22 June 19:00 uur20:00 uur
Tuesday 15 June 19:00 uur20:00 uur


Rock of Ages 
Thursday 17 June 20:00 uur21:00 uur
Thursday 10 June 20:00 uur21:00 uur


Studio BMR 
Saturday 19 June 19:00 uur
Saturday 12 June 19:00 uur


Typisch Rene 
Wednesday 23 June 21:00 uur
Wednesday 16 June 21:00 uur


Weekend Vitamine 
Sunday 20 June 15:00 uur16:00 uur
Sunday 13 June 15:00 uur16:00 uur


Weekend voor de Deur 
Friday 18 June 18:00 uur19:00 uur
Friday 11 June 18:00 uur19:00 uur