Brabants uur / Cabaret 
Sunday 21 April 12:00 uur
Sunday 14 April 12:00 uur


Caribisch Carrousel 
Wednesday 24 April 22:00 uur
Wednesday 17 April 22:00 uur


Crossroads 
Tuesday 23 April 15:00 uur16:00 uur
Tuesday 16 April 15:00 uur16:00 uur


Driekleur 
Friday 19 April 20:00 uur21:00 uur
Friday 12 April 20:00 uur21:00 uur


Een Bakske met ... 
Sunday 21 April 10:00 uur
Sunday 14 April 10:00 uur


Efkus dun Birrekoal / Efkus wa Anders 
Sunday 21 April 11:00 uur
Sunday 14 April 11:00 uur


Flashback 
Tuesday 23 April 21:00 uur22:00 uur
Tuesday 16 April 21:00 uur22:00 uur


Goedemorgen Lokaal 7 
Saturday 20 April 07:00 uur08:00 uur09:00 uur10:00 uur11:00 uur
Saturday 13 April 07:00 uur08:00 uur09:00 uur10:00 uur11:00 uur


Hollands Lokaal 
Monday 22 April 20:00 uur21:00 uur
Monday 15 April 20:00 uur21:00 uur


Jetzt Gehts Los 
Sunday 21 April 22:00 uur
Sunday 14 April 22:00 uur


Lokaal 7 Jazz 
Thursday 25 April 19:00 uur
Thursday 18 April 19:00 uur


Lokaal 7 Luncht 
Saturday 20 April 12:00 uur13:00 uur
Saturday 13 April 12:00 uur13:00 uur


Lokaal 7 Top 25 
Saturday 20 April 16:00 uur17:00 uur
Saturday 13 April 16:00 uur17:00 uur


Muzikaal Onthaal 
Monday 22 April 11:00 uur
Monday 15 April 11:00 uur


Muzikale Koffie 
Sunday 21 April 09:00 uur
Sunday 14 April 09:00 uur


Night of the Progs 
Thursday 25 April 20:00 uur
Thursday 18 April 20:00 uur


P&P 
Wednesday 24 April 20:00 uur
Wednesday 17 April 20:00 uur


Peer & Geer Show 
Saturday 20 April 14:00 uur15:00 uur
Saturday 13 April 14:00 uur15:00 uur


PunT NL 
Monday 22 April 19:00 uur
Monday 15 April 19:00 uur


Rock n Roll Greatest  
Tuesday 23 April 19:00 uur20:00 uur
Tuesday 16 April 19:00 uur20:00 uur


Rock of Ages 
Thursday 25 April 21:00 uur22:00 uur
Thursday 18 April 21:00 uur22:00 uur


Sentimental Journey 
Sunday 21 April 15:00 uur16:00 uur
Sunday 14 April 15:00 uur16:00 uur


Studio BMR 
Saturday 20 April 21:00 uur
Saturday 13 April 21:00 uur


Tiana's Zaterdag 
Saturday 20 April 18:00 uur19:00 uur20:00 uur
Saturday 13 April 18:00 uur19:00 uur20:00 uur


Tips voor Trips 
Friday 19 April 14:00 uur15:00 uur
Friday 12 April 14:00 uur15:00 uur


Weekend Vitaminen 
Sunday 21 April 13:00 uur14:00 uur
Sunday 14 April 13:00 uur14:00 uur


Weekend voor de Deur 
Friday 19 April 18:00 uur19:00 uur
Friday 12 April 18:00 uur19:00 uur


Zlata Muzika 
Thursday 25 April 10:00 uur Nieuw programma
Thursday 18 April 10:00 uur