Brabants uur / Cabaret 
Sunday 13 October 12:00 uur
Sunday 06 October 12:00 uur


Caribisch Carrousel 
Wednesday 09 October 22:00 uur
Wednesday 02 October 22:00 uur


Crossroads 
Tuesday 15 October 15:00 uur Nieuw programma16:00 uur Nieuw programma
Tuesday 08 October 15:00 uur16:00 uur


De Franse Slag 
Thursday 10 October 19:00 uur
Thursday 03 October 19:00 uur


Driekleur 
Friday 11 October 20:00 uur21:00 uur
Friday 04 October 20:00 uur21:00 uur


Een Bakske met ... 
Sunday 13 October 10:00 uur
Sunday 06 October 10:00 uur


Efkus dun Birrekoal / Efkus wa Anders 
Sunday 13 October 11:00 uur
Sunday 06 October 11:00 uur


Flashback 
Tuesday 15 October 21:00 uur Nieuw programma22:00 uur
Tuesday 08 October 21:00 uur22:00 uur


Goedemorgen Lokaal 7 
Saturday 12 October 07:00 uur08:00 uur09:00 uur10:00 uur11:00 uur
Saturday 05 October 07:00 uur08:00 uur09:00 uur10:00 uur11:00 uur


Hollands Lokaal 
Monday 14 October 19:00 uur20:00 uur21:00 uur
Monday 07 October 19:00 uur20:00 uur21:00 uur


Jetzt Gehts Los 
Sunday 13 October 22:00 uur
Sunday 06 October 22:00 uur


Lokaal 7 Luncht 
Saturday 12 October 12:00 uur13:00 uur
Saturday 05 October 12:00 uur13:00 uur


Lokaal 7 Top 25 
Saturday 12 October 16:00 uur17:00 uur
Saturday 05 October 16:00 uur17:00 uur


Muzikaal Onthaal 
Monday 14 October 11:00 uur
Monday 07 October 11:00 uur


Muzikale Koffie 
Sunday 13 October 09:00 uur
Sunday 06 October 09:00 uur


Nederpop 
Monday 14 October 22:00 uur23:00 uur
Monday 07 October 22:00 uur23:00 uur


P&P - M&M 
Wednesday 09 October 20:00 uur
Wednesday 02 October 20:00 uur


Peer & Geer Show 
Saturday 12 October 18:00 uur19:00 uur20:00 uur
Saturday 05 October 18:00 uur19:00 uur20:00 uur


Rock n Roll Greatest  
Tuesday 15 October 19:00 uur Nieuw programma20:00 uur Nieuw programma
Tuesday 08 October 19:00 uur20:00 uur


Sentimental Journey 
Sunday 13 October 15:00 uur16:00 uur
Sunday 06 October 15:00 uur16:00 uur


Studio BMR 
Saturday 12 October 21:00 uur
Saturday 05 October 21:00 uur


Tiana's Zaterdag 
Saturday 12 October 14:00 uur15:00 uur
Saturday 05 October 14:00 uur15:00 uur


Weekend voor de Deur 
Friday 11 October 18:00 uur19:00 uur
Friday 04 October 18:00 uur19:00 uur