Brabants uur / Cabaret 
Sunday 01 December 12:00 uur
Sunday 24 November 12:00 uur


Caribisch Carrousel 
Wednesday 04 December 22:00 uur
Wednesday 27 November 22:00 uur


Crossroads 
Tuesday 03 December 15:00 uur16:00 uur
Tuesday 26 November 15:00 uur16:00 uur


De Franse Slag 
Thursday 05 December 19:00 uur
Thursday 28 November 19:00 uur


Driekleur 
Friday 06 December 20:00 uur21:00 uur
Friday 29 November 20:00 uur21:00 uur


Een Bakske met ... 
Sunday 01 December 10:00 uur
Sunday 24 November 10:00 uur


Efkus dun Birrekoal / Efkus wa Anders 
Sunday 01 December 11:00 uur
Sunday 24 November 11:00 uur


Flashback 
Tuesday 03 December 21:00 uur22:00 uur
Tuesday 26 November 21:00 uur22:00 uur


Goedemorgen Lokaal 7 
Saturday 07 December 07:00 uur08:00 uur09:00 uur10:00 uur11:00 uur
Saturday 30 November 07:00 uur08:00 uur09:00 uur10:00 uur11:00 uur


Hollands Lokaal 
Monday 02 December 19:00 uur20:00 uur21:00 uur
Monday 25 November 19:00 uur20:00 uur21:00 uur


Jetzt Gehts Los 
Sunday 01 December 22:00 uur
Sunday 24 November 22:00 uur


Lokaal 7 Luncht 
Saturday 07 December 12:00 uur13:00 uur
Saturday 30 November 12:00 uur13:00 uur


Lokaal 7 Top 25 
Saturday 07 December 16:00 uur17:00 uur
Saturday 30 November 16:00 uur17:00 uur


Muzikaal Onthaal 
Monday 02 December 11:00 uur
Monday 25 November 11:00 uur


Muzikale Koffie 
Sunday 01 December 09:00 uur
Sunday 24 November 09:00 uur


Nederpop 
Monday 02 December 22:00 uur23:00 uur
Monday 25 November 22:00 uur23:00 uur


P&P - M&M 
Wednesday 04 December 20:00 uur
Wednesday 27 November 20:00 uur


Peer & Geer Show 
Saturday 07 December 18:00 uur19:00 uur20:00 uur
Saturday 30 November 18:00 uur19:00 uur20:00 uur


Rock n Roll Greatest  
Tuesday 03 December 19:00 uur20:00 uur
Tuesday 26 November 19:00 uur20:00 uur


Sentimental Journey 
Sunday 01 December 15:00 uur16:00 uur
Sunday 24 November 15:00 uur16:00 uur


Studio BMR 
Saturday 07 December 21:00 uur
Saturday 30 November 21:00 uur


Tiana's Zaterdag 
Saturday 07 December 14:00 uur15:00 uur
Saturday 30 November 14:00 uur15:00 uur


Weekend voor de Deur 
Friday 06 December 18:00 uur19:00 uur
Friday 29 November 18:00 uur19:00 uur